Monitorul de Suceava nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.
1.
Tocmai lasatul brusc....
trimis de OARECINE (29 sep 2010, 14:28:03
Domnului director Ursu sa-i spuneti ca tocmai lasatul brusc de fumat i-a cauzat aceasta reactie (e mult de explicat) si mult mai putin probabil ca e-pipa sa fi fost cauza. Asemenea reactii apar la fumatorii de talia d-sale - 2 pachete de tigari/zi! - rar de tot, de aceea colegii sai n-au avut nimic, dar apar. I se va recomanda in mod aproape sigur reluarea fumatului, dar in cantitati mult-mult mai mici.
Timpul de 60 zile în care puteaţi posta comentarii pe marginea acestui articol a expirat.
(29 sep 2010, 14:28:03