Monitorul de Suceava nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.
1.
Adevar in toate.
trimis de STARTREK ( 3 feb 2012, 11:46:25
Pare paradoxal sa te rogi pt. vrajmasi dar cu adevarat ei te aduc cu fata la Bunul Dumnezeu.Am trait toate aceste lucruri.E minunat sa te intorci cu cu dragoste la El la Tatal nostru din ceruri. Uitati de clipele asazis frumoase ele sunt doar amagiri.Folositiva timpul pe care-l mai aveti in permanenta rugaciune.Fiti smeriti si iubiti-va unii pe altii. Faceti binele si ve-ti gasi binele.Amin si Slava lui Dumnezeu.
Timpul de 60 zile în care puteaţi posta comentarii pe marginea acestui articol a expirat.
( 3 feb 2012, 11:46:25