Monitorul de Suceava nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.
1.
Offf...o desfinteaza..?
trimis de VIZITATORU (12 mai 2011, 10:37:40
si cum mai merg eu a mc donald...am sa-i dau in judecata pe cei de la primarie..
Timpul de 60 zile în care puteaţi posta comentarii pe marginea acestui articol a expirat.
(12 mai 2011, 10:37:40