|
|
|
|

Monitorul de Suceava nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.
![]() |
Sa nu fie votatiI la alegeriile care vine.....oare cine cond. guv.////// Jos cu eii/////// | ![]() |
![]() |
ALIANTA PORTOCALIE BATE-N CAFENIU ! SE PARE CA NUNTA CE-O DECLAMA CU ATITA EMFAZA, E PE CALE SA SE TRANSFORME IN PROHOD...IAR FLUTUR VA FI CEL PLINS ! MARE PACAT DE EI ,CA CI-TIVA-S CHIAR SIMPATICI... | ![]() |
Timpul de 60 zile în care puteaţi posta comentarii pe marginea acestui articol a expirat.

Pastramă de berbecuţ
1 berbecuţ de cel puţin 25 – 30kgsare grunjoasă3 linguri piper măcinat (alb, negru, roşu)10 căţei pisaţi de usturoi 100g boia în amestec dulce-iute3 linguri seminţe pisate de coriandru După tăiere, curăţaţi berbecuţul de... Citeşte
(23 mai 2008, 15:03:25