|
|
|
|
Monitorul de Suceava nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.
![]() |
O aglomeratie urbana si atit, asta s-a facut pina acum! Inconjurati-va de arhitecti competenti si luati ca exemplu municipiile Piatra Neamt si chiar vecinii nostri botosaneni. Veti avea ce invata de la ei, in special cum trebuie sa arate un oras civilizat, sub toate aspectele. De subliniat ca si acolo se lucreaza la greu, la refacerea soselelor, trotuarelor, etc La ei, la tot pasul, gasesti curatenie, soselele frumos marcate, occidental, cartierele, strazile si trotuarele cu multa diversitate de culori, unde te poti plimba, banci multe, parcuri multe si frumos amenajate, flori, verdeata…. in general este o incîntare si-ti creează confort si buna dispozitie. |
![]() |
![]() |
Da , corect ce spune LAATU, dar trebuie sa fie si o persoana coerenta si cu putere de intelegere acel edil , care este in fruntea unui oras, pe cand la Suceava, ca la Prelipca.....,,merge si asa,, ): |
![]() |
Timpul de 60 zile în care puteaţi posta comentarii pe marginea acestui articol a expirat.

Tartă rapidă cu banane și ciocolată
Combinația de gusturi din această tartă este pur și simplu irezistibilă, iar totul este foarte simplu de preparat chiar și pentru începători.Avem nevoie de:Un pachet aluat de foietaj congelat, 6 banane bine coapte, 250 g smântână... Citeşte
(11 mai 2015, 11:50:49