Monitorul de Suceava nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.
1.
Pt cei de la monitoru sa citeasca
trimis de FANEL (30 iun 2010, 13:47:11
domnilor dar de DORNESTI nu scrieti nimic,aici de la un parau care vara de abea se vede apa pe el a inundat jumate de sat,aici nu va intereseaza,voi dati stirile de unde va convine unde e politicu la putere restu nici nu va intereseaza,veniti sa vedeti cum podu pasarela de peste suceava risca se se prabuseasca,nimeni nu ia nici o atitudinde decat ca a inchis circulatia,oamenii care is inundati si acu au apa in case daca nu stiti,si paraiasul care vine de la Ucraina risca sa inunde din nou,si nimic nu se face in comuna asta....
Timpul de 60 zile în care puteaţi posta comentarii pe marginea acestui articol a expirat.
(30 iun 2010, 13:47:11