|
|
|
|

Monitorul de Suceava nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.
![]() |
CUM AR FI UNU' TUDORICI, DE EXEMPLU. DE UNDE A AVUT ATATIA BANI PTR INVESTITII??? CINE SE AFLA IN SPATELE AFACERII??? CINE A PROTEJAT SI INCA PROTEJEAZA PE ,,DECRETEL''??? CE SUMA A PRIMIT CAND A CANDIDAT LA PRESEDINTIE SI DACA A JUSTIFICAT CHELTUIELILE??? ATAT EL CAT SI CEILALTI CONSILIERI-PARTENERI DE CE AU RENUNTAT SUBIT SI TOTODATA SUSPECT,SA MAI CANDIDEZE IN 2008???-INCLUSIV CEL CU DIZABILITATE,CU O ,,DUNA'' IN SPATE! CAT DE CURAND SE VOR LAMURI MULTE.ASA SA NE AJUTE DUMNEZEU! |
![]() |
![]() |
Duduie,poate te cauta cineva pe-acasa si mata umbli prin ziare...Esti sisi la scufita rau!!!!! | ![]() |
![]() |
DL VARTIC DE CE S-A ,,REFUGIAT'' LA HUNEDOARA,SAU A FOST SA VANDA FIERUL VECHI DIN CENTRALELE TERMICE DE LA C-LUNG,FIER LIVRAT PROBABIL DE TUDORICI?????????? UN WEEKEND SPUMOS! |
![]() |
![]() |
Vai de capul campulungenilor daca va iesi Tudorici, Alboi sau altii ca ei..... OARE PANA CAND ORASUL ASTA VA FI CONDUS DE DOBITOCI?????????? |
![]() |
![]() |
MAI NOU SE SPUNE: ,,MARE TI-E CIURDA DIN GRADINA,DOAMNE''!!! |
![]() |
![]() |
...IAR DOM' FARTESCU A GATAT DE FACUT PALINCA LA BISTRITA SAU A CRAPAT CAZANU'????? | ![]() |
Timpul de 60 zile în care puteaţi posta comentarii pe marginea acestui articol a expirat.

Cornulețe cu nuci (de post)
Aceste cornulețe fragede și delicioase reprezintă unul dintre cele mai rapide și ușor de pregătit dulciuri de post. Sunt mai chiar mai gustoase pe măsură ce se ”învechesc”, adică după 3-4 zile de la preparare. Asta, dacă vă rabdă... Citeşte
(12 mai 2012, 14:07:45
iartă-mă ! ( sunt un cetăţean iar tu-mi vrei votul )
de ce mă faci să simt că EU tre' să-ţi dovedesc
că eşti incredibil de necredibilă ! (nu pot pune botul)
de ce nu te priveşti autocritic puţin , de ce ?
de ce,oare,apariţiile dumitale pe mulţi îi "zgârie" ?
provoci şi tu o criză ! una .. de nervi , felicitări !
doar tu poţi s-o faci aşa bine , fără retuşări