Monitorul de Suceava nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.
1.
Mare prostie
trimis de STEFAN67 (26 apr 2009, 07:57:27
asa nu va merge bine degraba in tarisoara asta.
totu politic
Timpul de 60 zile în care puteaţi posta comentarii pe marginea acestui articol a expirat.
(26 apr 2009, 07:57:27
totu politic