Monitorul de Suceava nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.
1.
Medicina
trimis de ILONA (29 ian 2010, 12:43:10
reclamatiile, nu zic ca nu sunt intemeiate, dar si la urgenta si pe sectii sunt medici si asistente putini. Am avut nevoie in toamna cu o urgenta, am ajuns la orele 18,oo si am stat pina in jurul orei 23,oo.....era in serv.urgente un singur medic, o mare de oameni , salvarile intr-una soseau cu bolnavi, era o nebunie totala......medicul de care aveam eu nevoie de pe sectie era in operatie, cind a iesit era o coada ca in Policlinica la cabinetul lui......va dati seama ce situatie este la urgente......greu, bolnavii nu au rabdare, pe sali este un frig si un curent nenorocire, scaune sunt putine.... vii mai bolnav de acolo.......nu stiu ce este de facut sa ne fie noua bine, nu stiu.....
Timpul de 60 zile în care puteaţi posta comentarii pe marginea acestui articol a expirat.
(29 ian 2010, 12:43:10