|
|
|
|
Monitorul de Suceava nu este responsabil juridic pentru conţinutul textelor de mai jos. Responsabilitatea pentru mesajele dumneavoastra vă revine în exclusivitate.
![]() |
Si pe urma sa ceara ajutor de handicap sau cum? Oricum ai da-o tot iese prost: daca-i închide platesc contribuabilii, daca-i lasa ciungi tot contribuabilii platesc! Mai bine sa-i prinda politia la furat, hotii sa nu raspunda la somatie si sa fie împuscati (de preferinta mortal): ma ofer sa platesc gloantele! |
![]() |
Timpul de 60 zile în care puteaţi posta comentarii pe marginea acestui articol a expirat.

Pastramă de berbecuţ
1 berbecuţ de cel puţin 25 – 30kgsare grunjoasă3 linguri piper măcinat (alb, negru, roşu)10 căţei pisaţi de usturoi 100g boia în amestec dulce-iute3 linguri seminţe pisate de coriandru După tăiere, curăţaţi berbecuţul de... Citeşte
(18 mai 2011, 19:35:17