Monitorul de Suceava

O mașină a intrat într-un stâlp din cartierul Burdujeni

Sandrinio NEAGU

Un autoturism a intrat într-un stâlp în dimineața zilei de joi. Incidentul s-a petrecut pe Calea Unirii, în zona cartierului Burdujeni. În acest eveniment rutier a fost implicată o singură persoană, care după ce a fost consultată de echipajele medicale și paramedicale sosite la fața locului a refuzat transportul la spital. La locul incidentului auto au mers pompierii militari, cu o autospecială pentru descarcerare și o ambulanță SMURD, cu sprijinul unui echipaj SAJ.



Articol salvat de pe www.monitorulsv.ro, ediţia din 02 Noiembrie 2023.
Acest articol este proprietatea Monitorul de Suceava si nu poate fi reprodus fără acordul scris al acestora.