Anunţul a fost făcut de liderul
Campania umanitară a social-democraţilor este derulată cu ajutorul specialiştilor de la organizaţia medicală „Optica Milano” din Bistriţa-Năsăud.
Articol salvat de pe www.monitorulsv.ro, ediţia din 22 Iulie 2011.
Acest articol este proprietatea Monitorul de Suceava si nu poate fi reprodus fără acordul scris al acestora.